Select Page

Безпека

Дізнайтесь більше про наші заходи безпеки.

ВІДБІР ВОДІЇВ

Щоб гарантувати найвищу якість обслуговування, всі водії-партнери DiDi перед виходом на роботу мають пройти декілька перевірок безпеки і підтвердження особистої інформації.

Конціденційність телефонних номерів

Коли пасажир та водій зв'язуються один з одним щодо поїздки , чи то до або після поїздки, обидва номери телефону будуть приховані.

Контакти для екстренного зв'язку'

Щоб швидко поділітися інформацією про свою поїздку, користувачі можуь додавати контакти осіб для екстреного зв'язку в додатку'. Доторкність до екрану, і ваші данні будуть моментально відправлені!

Цілодобова підтримка

Потрібна допомога? DiDi забезпечує підтримку цілодобово і без вихідних. Ми з задоволенням відповімо на будь-які питання та допоможемо.

Перевірка інформації користувача

Если вы пассажир, убедитесь, что профиль водителя, который вы видите в приложении, соответствует данным фактического водителя, который вас забирает (сравните фотографию водителя, номерной знак, модель и цвет автомобиля). Если вы видите какие-либо расхождения в информации, свяжитесь с нами. Если вы водитель, подтвердите ту же информацию о клиенте. Свяжитесь с нами, если данные пассажира не совпадают с информацией в приложении.

ПРИХОВАНІ АДРЕСИ

Щоб захищати ваші конфіденційні данні, точні адреси посадки та висадки приховуються після закінчення поїздки.

Можливість поділитися відомостями про поїздку

Користувачі можуть поділітися маршрутом своєї поїздки з друзями та сім'єю, котрі можуть слідкувати за їх переміщенням в режимі реального часу. Наша система GPS-слідкування в режимі реального часу дозволяє вам ділитися відомостями про свою поїздку з контактними особами для екстренного зв'язку. Цю функцію можна знайти в розділі «Засоби безпеки».

Можливість відміни відібранного системою водія / пасажиру

Якщо ви є пасажиром і вважаєте що хтось з ваших водіїв не відповідає визначеним критеріям,ви можете виключити його з переліку підбору, щоб ваші замовлення ніколи не надсилалися йому знову. Якщо ж під час вашої поїздки трапився серйозний інцендент, обов'язково повідомте нас про це.

Водій може зробити те саме по відношенню до пасажирів. В результаті і водії, і пасажири почуваються комфортно з тими, з ким вони виконують поїздку.

Кнопка SOS

Одним натиском кнопки ви можете зв'язатися з правозахисними ораганами та екстренними службами, в той час як відомості про вашу поїздку і поточне місцезнаходження будуть передані вказаним контактним особам для екстренного зв'язку.